Ledelsen i ASSA ABLOY Opening Solution på Ski

Pål Mathisen

Administrerende direktør

pal.mathisen@assaabloy.com

Telefon: +47 69 24 52 00
_______________________________________

Håkon Sandmark

Produktdirektør

hakon.sandmark@assaabloy.com

Mobil: +47 982 51 220
_______________________________________

«Panta rhei. De store utfordringene skjuler ofte de store mulighetene.»

Erik Wikeby

Salgssjef elektro/PEU

erik.wikeby@assaabloy.com

Mobil: +47 930 03 633
_______________________________________

Øyvind Prytz

Avdelingsleder kundeservice

oyvind.prytz@assaabloy.com

Telefon: +47 69 24 52 00
_______________________________________

Ole Løland

Markedssjef OEM/Industri

ole.loland@assaabloy.com

Mobil: +47 901 19 945
_______________________________________

«Unlock your life»

Jørn-Andre Hammer

Markedssjef
Kjeder/detaljister

Jorn-Andre.Hammer@assaabloy.com

Mobil: + 47 476 20 080

_______________________________________

Jan-Petter Moen

Markedssjef, Prosjekt

jan.petter.moen@assaabloy.com

Mobil: +47 917 96 095

_______________________________________

Jørgen Stamm

Fabrikksjef

jorgen.stamm@assaabloy.com

Mobil: +47 908 49 586
_______________________________________

«Forandring er det eneste konstante.»

Ingeborg Vestad

Økonomisjef

ingeborg.vestad@assaabloy.com

Mobil: +47 911 25 308
_______________________________________
"If people like you, they’ll listen to you,
but if they trust you, they’ll do business with you."

Morten Svensen

Kommunikasjons- og marketingsjef

morten.svensen@assaabloy.com

Mobil: +47 969 49 094
_______________________________________

«Å stoppe Marketing for å spare penger,
er som å stoppe klokken for å spare tid»

Ingrid Kjus

HR-sjef

ingrid.kjus@assaabloy.com

Mobil: +47 950 43 438
_______________________________________

«Det er mennesket som utgjør forskjellen»