Elektro-markedet

Vi er stolt samarbeidspartner med elektroinstallatører, sikkerhetsleverandører og låsesmeder i hele Norge! Ta gjerne kontakt med oss om du vil vite mer om våre innovative løsninger.

Erik Wikeby

Salgssjef Elektronisk adgangskontroll
E-post: erik.wikeby@assaabloy.com
Mobil: 930 03 633

Helge Lefstad Solem

Key Account Manager Elektronisk adgangskontroll
Vestland, Innlandet, Finnmark og Nord-Troms
E-post: helge.solem@assaabloy.com
Mobil: 920 17 214

Frode Bangsund

Key Account Manager Aperio
E-post: frode.bangsund@assaabloy.com
Mobil: 944 88 238

Ketil Mørk

Key Account Manager Elektronisk adgangskontroll
Møre og Romsdal, Trøndelag, Nordland og Sør-Troms
E-post: ketil.mork@assaabloy.com
Mobil: 918 07 309

Kristian Mortensen

Key Account Manager Elektronisk adgangskontroll
Oslo og Viken
E-post: kristian.mortensen@assaabloy.com
Mobil: 950 88 965

Ken Heidenberg

Key Account Manager SMARTair
E-post: ken.heidenberg@assaabloy.com
Mobil: 476 95 645

Espen Skevik Firing

Key Account Manager ARX
E-post: espen.firing@assaabloy.com
Mobil: 989 08 406

Joe-Andre Værnes

Key Account Manager Elektronisk adgangskontroll
Vestfold og Telemark, Agder og Rogaland
E-post: joe-andre.vaernes@assaabloy.com
Mobil: 416 37 333